Implementace

Pokud máte rádi systémy ušité na míru, helpdesk systém TaskPool lze nasadit jako komplexní řešení na klíč. Máme mnohaleté zkušenosti od stovek zákazníků, kterým jsme prováděli implementaci a dokážeme tak zajistit profesionální nasazení helpdesku přesně dle představ zákazníka.

Analýza

Aby systém správně fungoval, je třeba jej správně nastavit a k tomu slouží prvotní část - analýza. V průběhu analýzy budete naším zkušeným technikem dotazováni na jednotlivé aspekty všech procesů, které chcete do systému TaskPool zahrnout (oblasti, způsob přidělování požadavků a úkolů, otevřenost prostředí, notifikace, eskalace, znalostní báze a další). Jelikož se při analýze můžeme dotknout jednotlivých firemních procesů, je vhodné, aby byl přítomen zástupce managementu, který má oprávnění o firemních procesech rozhodovat.

Implementace analýza
Instalace

Systém TaskPool je možno instalovat přímo u zákazníka nebo na našich prostředcích. V případě, že pořizujete ASP licenci, instalace se provádí v režii dodavatele.

Konfigurace

Na základě analýzy se nasadí řešení do konkrétní instance systému TaskPool.

Školení

Před uvedením helpdesku do produkce rádi zabezpečíme školení jak pro administrátory, tak pro řešitele. Práce se samotným helpdeskem je natolik intuitivní, že uživatelé žádné školení nepotřebují

Poimplementační podpora

Po uvedení helpdesku do produkce se mohou vyskytnout požadavky na drobné úpravy (např.: úprava reportu, úprava notifikací apod.), které provádíme v rámci zakázky i když nebyly v analýze. Pokud by byly požadavky většího rozsahu, vystavuje se na ně nová objednávka.

Profesionálním nastavením systému TaskPool optimalizujete firemní procesy.

Žádost o soukromé DEMO

Aegon
COOP
ČSOB Pojišťovna
Hilton
Joyce
LEONI
KLEIN
UK
Petitpress
Saneca
Cemex
ÚJV ŘEŽ
Versino
ZZSJCK
CENTRA
DHL

Kontaktní informace

Adresa

ComArr, spol. s r. o.
Tolarova 291, 533 51 Pardubice
+420 466 889 111

Obchod

Pavel Heřman
obchod@taskpool.cz
+420 724 040 343

Podpora

Helpdesk
podpora@taskpool.cz
+420 607 100 739